אודות

דֹבי סקוֹביץ הינו הבעלים של חברת QuickTech דֹבי בעל ניסיון רב בעולמות המחשוב ובעל ניסיון של יותר מ 15 שנה אל מול לקוחות עסקיים רבים . "כבעלי החברה יחס אישי, זמינות ומעורבות מלאה בתהליכים הינה בראש מעיני, שאיפתי היא לתת מענה אמין ויעיל בפרקי זמן קצרים ככל האפשר…" מעיד על עצמו דֹבי.

ב QuickTech אנו דואגים לבטחון ויציבות תשתית המחשוב שלך בכדי להבטיח זרימת עבודה חלקה בין כל הגורמים הרלוונטים בארגון. נדאג שכל המשתמשים ישלטו במערכות באופן נכון ואפקטיבי, שהמערכות יהיו מעודכנות, נמליץ באיזה ציוד כדאי להשתמש וממה להתרחק. נטפל עבורך בכל סוגי הציוד בין עם זה מטעמנו או ספק אחר.

אם, לפני מספר שנים, צריך היה לשכנע בעל עסק למה הוא בכלל זקוק לחברת פתרונות מחשוב אמינה, הרי שכיום, כל מנכ"ל הפנים, בניית מערך מחשוב ארגוני ראוי, הינו מנוף צמיחה עסקי משמעותי לעסק. אנו מחויבים להבין את צרכיך האמיתיים לנהוג במיקצועיות, יצירתיות, אדיבות והוגנות בכדי להקנות לך שקט ושלווה בכל הקשור לתפקוד כל מערכות המחשוב באירגון.

אנו נקים עבורך מערך מחשוב ארגוני ראוי, שיהווה מנוף צמיחה עסקי משמעותי. מומחי QuickTech עוברים הכשרות והסמכות באופן שוטף. כלקוח תרגיש ותדע תמיד שהינך מקבל שירות מחשוב מקצועי ושרותי תמיכה באדיבות מאיש מקצוע מנוסה שעומד לצדך ולטובתך.

בין אם לעסק נחוצה הטמעת מערך מחשוב מורכב, תחזוקת רשתות שוטפת, בדיקת מערך אבטחה, תקשורת או מעבר לממשק עבודה מתקדם יותר, שירותי מחשוב מקצועיים לעסקים בסופו של דבר נוגעים לשילוב נכון בין אנשים ולא בין ברזלים=מחשבים.

עסקים בעלי ותק ומוניטין שיש להם עניין בבניית תוכנית מקיפה ומפורטת לשדרוג מערך המיחשוב בעסק מוזמנים לצור איתנו קשר לשיחת ייעוץ ראשונית חינם או לתיאום פגישה ללא התחיבות על קפה ועוגה.

לקבלת ייעוץ חינם ובירור בענין הקמה או שידרוג תשתית מיחשוב לעסק צור קשר או התקשר: 09-8800447

Image

אודות שירותי החברה

חברת קוויקטק מספקת הדרכות, תחזוקה שוטפת, ייעוץ וייעול ציוד בהתאם לטכנולוגיה המתקדמת כיום לכל אורך הדרך תוך אמונה כי חברת מחשוב נמדדת גם בפן האישי.
חברת קוויקטק מטפלת בכל פנייה בין אם מעורב בה ציוד מטעמה או ציוד של ספק אחר ע"י מערכות מידע מתקדמות המאפשרות מעקב אחר היסטוריית התקלות במערכות המחשבים של הלקוחות וטכנאי שטח בעלי ניסיון וידע המצטיינים בתודעת שרות גבוהה.