מחשוב ענן

מחשוב ענן (Cloud Computing)

מחשוב ענן משמעו תפיסה חדשנית לשימוש באינטרנט: במקום האופן שהיה נהוג בעבר לקנות תוכנה ולהתקינה על המחשב המקומי (או הרשת המקומית), כיום ניתן לעשות שימוש במידע או בישום הנשמר בחוות שרתים המרוחקת ממיקומו הפיזי של בית העסק ולשלם רק עפ"י שימוש.

טכנולוגיית מחשוב ענן בשילוב שרתים וריטואלים

שימוש בטכנולוגיה מאפשרת לך להקצות סביבת עבודה ומסדי נתונים עם יכולת שליפת נתונים במהירויות גבוהות על גבי שרתים הממוקמים במרחק ממיקומו הפיזי של בית העסק ולהתחבר מכל מקום בעולם.

מבחינת יכולות השמירה על סודיות ואבטחת המידע רבים הסיכויים שבחוות שרתים מקצועית רמת האבטחה על פי רוב תיהיה יותר בטוחה מאשר במרבית בתי העסק וזאת בשל העובדה שהמשאבים שהושקעו באבטחת חוות השרתים יהיו גבוהים עשרות מונים מאשר בכל עסק ממוצע.

אנו  QuickTechמתגאים בשירותי הענן אותם אנו מספקים ללקוחותינו. QuickTech מספקת שירותי ענן לעסקים קטנים ובינוניים. צוות המומחים של QuickTech מעניק ייעוץ, ליווי ותמיכה החל משלב קבלת ההחלטה לעבור למחשוב ענן ועד המעבר של כל המידע הארגוני לענן עצמו.

נתקלתם בבעיה? מחפשים מומחים שיעזרו לכם לתכנן את התשתיות ולייעץ לכם בהקמה

QuickTech יכולה לספק לעסק את הפתרון הנדרש, התהליך מתחיל באפיון, תכנון, הקמה ובדיקות תחזוקה ללקוח.

לקבלת ייעוץ חינם ובירור בענין שרתים וירטואלים לעסק צור קשר  או התקשר:  09-8800447

שרת וירטואלי בענן

ממשק עבודה וירטואלי למשתמשים, להוזלת עלויות והתייעלות בעבודה השוטפת. QuickTech מציעה לך מערכת מחשוב בענן מסוג VMWare על גבי תשתית מאובטחת.

דוא"ל לעסק בענן

פתרון ה- Exchange של QuickTech הינו עוצמתי המבוסס על תשתית יציבה ואמינה להבטחת רציפות עבודה מהירה ומאובטחת. שירות מסוג זה נמצא כיום בשירותם של אחדים מן גופים הגדולים בישראל לרבות חברות ציבוריות, עמותות וחברות תקשורת מובילות.

ניהול קשרי לקוחות בענן

מערכת ניהול קשרי לקוחות של מיקרוסופט – Microsoft Dynamics CRM הינה פתרון מלא עם תכונות מתקדמות כמו ריבוי שפות, ריבוי מטבעות, ריבוי משתמשים – שמאפשר לך ליצור, לעקוב, לנהל ולעדכן את סטטוס ההתנהלות מול הלקוחות שלך החל מרגע יצירת הקשר הראשוני ועד שלב סגירת העיסקה והמעקב אחר הפעילות השוטפת.

שירותמערכות ERP בענן

חברת QuickTech, המתמחה בפתרונות מחשוב ענן, יכולה לספק לך מערך שירותי ERP במודל SaaS – פתרון למערכת ניהול העסק כוללת (ERP) שיאפשר לך שימוש במערכות, חשבשבת, פיננסית, פריוריטי, SAP וכל מערכת ERP שתבחר פתרון מעין זה מאופין בחסכון בעלויות ויעילות.

גיבוי קבצים בענן

שירות גיבוי קבצים Online  מבטיח שהמידע מגובה. בשביל שתוכל לישון בשקט

לקבלת ייעוץ חינם ובירור בעניין שירותי הענן לעסק שלך צור קשר  או התקשר:  09-8800447