פרופיל חברה

במציאות של ימינו כל ארגון זקוק לרשת מחשוב שהיא חלק בלתי נפרד מהצמיחה העסקית ושיתוף פעולה בין עובדים.
חברת QuickTech ידועה במתן שירות אישי ומקצועי לכל לקוח החל מעסקים קטנים ועד חברות גדולות ,החל מתמיכה והקמה ברשתות המחשוב בעסק, דרך שירות המבוסס על מערך אנושי איכותי ומקצועי ופתרונות לכל בעיה בצורה אדיבה וברמה מקצועית בכל עת אשר מעניק לכל לקוח את מלוא הזמן שיידרש.
חברת QuickTech מספקת הדרכות, תחזוקה שוטפת, ייעוץ וייעול ציוד בהתאם לטכנולוגיה המתקדמת כיום לכל אורך הדרך תוך אמונה כי חברת מחשוב נמדדת גם בפן האישי.
חברת QuickTech מטפלת בכל פנייה בין אם מעורב בה ציוד מטעמה או ציוד של ספק אחר ע"י מערכות מידע מתקדמות המאפשרות מעקב אחר היסטוריית התקלות במערכות המחשבים של הלקוחות וטכנאי שטח בעלי ניסיון וידע המצטיינים בתודעת שרות גבוהה.
ערכי החברה
חברת QuickTech מחייבת את כל חברי הצוות להבין גם את צרכיו של אדם יחיד, לנהוג באנושיות ויצירתיות ולעשות את המיטב ללא משוא פנים עבור כל לקוח.
לקוחות בעלי בגרות עסקית המחפשים ספק אסטרטגי בתחום המחשוב הם לקוחותיה הנאמנים של חברת QuickTech והם נתפסים כשותפים להצלחת החברה. אלה לקוחות המבינים כי בתחום החומרה, לא רק המחיר קובע וכי נאמנות החברה ללקוח בכל רגע נתון וסוג של תקלה, מזמינה במקביל נאמנות לספק.

אודות מנכ"ל החברה
דבי סקוביץ הינו הבעלים של חברת QuickTech ובעל ניסיון רב בעולמות המחשוב ובעל ניסיון של יותר מ 18 שנה למול לקוחות עסקיים רבים .
כבעלים של החברה חשוב לדבי סקוביץ היחס האישי, זמינות ומעורבות מלאה בתהליכים, תוך כדי מתן מענה אמין ויעיל בפרקי זמן קצרים ככל האפשר.